Силікатна цегла – цегла, яка виготовляється з таких будівельних матеріалів як: вапно (до 10%), кварцовий пісок (майже 90%), добавки (менше 1%).

Різниця між способом виготовлення звичайної і силікатної цегли в тому, що звичайна випалюється в печі, а силікатна в автоклаві. Автоклав представляє собою апарат, що обробляє суміші силікатної цегли паром під високим тиском, тиск досягає 8-12 атм, а температура пару понад 170°С.

Якщо до силікатної цегли додати пігменти, то в результаті легко отримати цеглу різних кольорів, наприклад: зелену, фіолетову чи синю або жовту.

Коли цегла вже пройшла всі етапи виготовлення її випробовують. Згідно до сучасних стандартів з міцності силікатна цегла повинна витримати 15-20 МПа для отримання типу М150-М200. Якщо цегла витримує 10МПа (марки типу М100), то з неї можна сміло будувати двоповерховий будинок, але несучі конструкції багатоповерхівки з М100 будувати неможливо, так як рано чи пізно від навантаження цегла такої марки може зруйнуватись.

Ще виробники будівельних матеріалів звертають увагу на середню густину цегли. Якщо мова йде про силікатну цеглу, то її густина має бути понад 1300 кг/м, а температура використання не повинна перевищувати показники 550°С. Таку цеглу можна використовувати в різних виробничих заводах.

Останній параметр контролю силікатної цегли – морозостійкість. Тобто скільки цегла може витримати замороження і розмороження без особливих пошкоджень. Контроль всіх вище описаних параметрів цегли забезпечить гарантію якості виробленої цегли.

Якісну силікатну цеглу Ви можете придбати через інтернет-магазин bcstroy.kiev.ua.

Якщо вам потрібна якісна цегла за вигідну ціну. Рекомендуємо звернутись в Будівельний Центр «БЦСТРОЙ» зателефонувавши до наших менеджерів.