НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ, МЕТА І МІСІЯ КОМПАНІЇ

Будівельний Центр "БЦСТРОЙ" реалізує асортимент продукції для малоповерхового й багатоповерхового будівництва, інтер'єрних оздоблювальних робіт, а також для благоустрою присадибної ділянки та ландшафтного дизайну.

Мета компанії - досягнення провідних позицій на вітчизняному ринку будівельних матеріалів та подальше розширення дистриб'юторської мережі за межами країни.

Місія компанії - забезпечення потреби вітчизняного ринку будівельних матеріалах високої якості.

ПОСЛУГИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА

Будівельний Центр "БЦСТРОЙ" надає послугу доставки, яку реалізує власною транспортною службою. Схема логістики, робота операторів і процес доставки організований відповідно до всіх сучасних вимог. Доставка здійснюється за схемою «door to door», в короткі терміни, з гарантією збереження вантажу. Поставки здійснюються безпосередньо зі складу компанії, в якому забезпечена постійна наявність найбільш потрібних видів продукції.

Також компанія надає послугу з відповідального зберігання придбаних будматеріалів і забезпечує для своїх клієнтів інформаційну підтримку. 

ПЕРЕВАГИ

В асортименті Будівельного Центру "БЦСТРОЙ", представлена тільки актуальна на ринку продукція від кращих вітчизняних виробників. Будівельний Центр "БЦСТРОЙ" надає гарантію якості на будь-який з реалізованих ним товарів. Пакет послуг включає в себе доставку, відповідальне зберігання на складі компанії, а також професійні консультації з вибору, властивостям і особливостям застосування продукції.

Клієнтам Будівельного Центру "БЦСТРОЙ" надається можливість отримати консультацію експертів з будматеріалів і технологіям будівництва: фахівці компанії є професіоналами в цій галузі, володіють вищою будівельною освітою та значним досвідом.