Image title

Телефон для замовлення:

  +38 (098) 505 88 80

  +38 (095) 289 88 80 

Кнауф Профітеп - мінеральна вата, використовувана для утеплення не схильних до навантаження конструкцій (неопалювані горища, скатні покрівлі, мансардні поверхи, вентильовані фасади, каркасні стіни, перегородки, перекриття та ін.).
Виробництво мінеральної вати здійснюється за інноваційною технологією Ecose Technology, що унеможливлює застосування компонентів на основі фенолформальдегідних смол, небезпечних для людського організму. Кнауф Профитеп збереже комфортний мікроклімат в приміщенні влітку, таким чином скорочується витрата електроенергії за рахунок зменшення використання кондиціонера.


Властивості
Мінеральна вата Профитеп є негорючим утеплювачем, що покращує пожежну безпеку конструкції будівлі. Крім того, вона має хороші звуко- і теплоізоляційні властивості, що дозволить скоротити витрати в опалювальний сезон.


Монтаж
Монтаж мінеральної вати Кнауф Профитеп з легкістю виконується на будь-які конструкції, можливе укладання матеріалу в два і більше і більше шарів.

Купити мінеральну вату Кнауф Профітеп по доступній ціні Ви можете в інтернет-магазині http://bcstroy.kiev.ua/Інтернет-магазин будівельних матеріалів "БЦСТРОЙ"

TOP сайтов StroimDom.com.ua