IceTheme

Image titleТелефон для замовлення:

Image title+38 (098) 505 88 80

Image title+38 (095) 289 88 80

Мінеральна вата РОКЛАЙТ - це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи на низькофенольному сполучному. Цей базальтовий утеплювач є універсальним матеріалом для приватного будівництва. В асортименті представлена мінеральна вата товщиною 100 мм і 50 мм.

Тепло-, звукоізоляція горизонтальних, похилих і вертикальних конструкцій в котеджному і малоповерховому будівництві, таких як мансарди, каркасні стіни, підлоги, перекриття, перегородки та інші конструкції, де матеріал не сприймає зовнішніх навантажень. Крім цього, матеріал може також бути використаний як утеплювач для фасаду під сайдинг.


Купити мінеральну вату Роклайт по доступній ціні Ви можете в інтернет-магазині http://bcstroy.kiev.ua/

Image title

Телефон для замовлення:

  +38 (098) 505 88 80

  +38 (095) 289 88 80 

Пінопласт Вік Буд ПСБ-С-25 ГОСТ 100х500х1000 мм призначається для утеплення фасадів і захисту стін будинку від перепадів температури навколишнього середовища. Додатково застосовується для обробки стель, лоджій, балок, а також поверхонь, які піддаються великим навантаженням.

Пінопласт Вік Буд ПСБ-С-25 виготовляється з екологічно чистої сировини з вогнестійким компонентом. Не викликає роздратування шкіри і не впливає на здоров'я. Матеріал характеризується підвищеною щільністю і адгезією з штукатуркою, стійкістю до біологічного і хімічного впливу, поглинанням звуку будь-якої частоти. Плити не деформуються, що не набухають і не вбирають вологу протягом усього терміну експлуатації.

Довжина пінопласту Вік Буд досягає 1000 мм, ширина - 500 мм. Товщина виробу дорівнює 100 мм.


Image title

Телефон для замовлення:

  +38 (098) 505 88 80

  +38 (095) 289 88 80 

Пінопласт Вік Буд 35 Дах / Підлога ТУ 20х500х1000 мм призначається для утеплення та звукоізоляції будівель, а також для їх захисту від перепадів температури навколишнього середовища. Плити переносять на себе навантаження типові для даху, підлоги і підземних частин будинку. Продукція продовжує термін експлуатації житлових і виробничих будівель.

Пінопласт Вік Буд 35 Дах / Підлога виготовляється з екологічно чистої сировини з вогнестійким компонентом. Не викликає роздратування шкіри і не впливає на здоров'я. Матеріал характеризується стабільністю, стійкістю до біологічного і хімічного впливу, поглинанням звуку будь-якої частоти. Плити не деформуються, що не набухають і не просідають протягом усього терміну експлуатації.

Довжина термоизоляционного елемента досягає 1000 мм, ширина - 500 мм. Товщина виробу дорівнює 20 мм. Щільність сировини становить 14 кг / м3.


Image title

Телефон для замовлення:

  +38 (098) 505 88 80

  +38 (095) 289 88 80 

Кнауф Профітеп - мінеральна вата, використовувана для утеплення не схильних до навантаження конструкцій (неопалювані горища, скатні покрівлі, мансардні поверхи, вентильовані фасади, каркасні стіни, перегородки, перекриття та ін.).
Виробництво мінеральної вати здійснюється за інноваційною технологією Ecose Technology, що унеможливлює застосування компонентів на основі фенолформальдегідних смол, небезпечних для людського організму. Кнауф Профитеп збереже комфортний мікроклімат в приміщенні влітку, таким чином скорочується витрата електроенергії за рахунок зменшення використання кондиціонера.


Властивості
Мінеральна вата Профитеп є негорючим утеплювачем, що покращує пожежну безпеку конструкції будівлі. Крім того, вона має хороші звуко- і теплоізоляційні властивості, що дозволить скоротити витрати в опалювальний сезон.


Монтаж
Монтаж мінеральної вати Кнауф Профитеп з легкістю виконується на будь-які конструкції, можливе укладання матеріалу в два і більше і більше шарів.

Купити мінеральну вату Кнауф Профітеп по доступній ціні Ви можете в інтернет-магазині http://bcstroy.kiev.ua/Ошибка 404

Страница не найдена

Неправильно набран адрес или такой страницы на сайте
больше не существует

Перейдите на главную страницу или выберите
подходящую категорию

Інтернет-магазин будівельних матеріалів "БЦСТРОЙ"

TOP сайтов StroimDom.com.ua